LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Lighting armature 5403401
nr 540 3401
LIGHTING ARMATURE
Lenght: ()
20-tal Dia: 90, höjd: 40 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 250
Monday September 8 2008
at 17:26:38
100 kr
200 kr